ABOUT US


AOB TEST SISTEMLERİ ; Dinamik ve devamlı yeniliklere göre haraket eden ekibi ile laboratuvar kalite kontrol , test cihaları ve mikroskopi konusunda uzman kadrosuyla 12 senelik deneyime sahiptir. AOB TEST SISTEMLERİ, sektörünün en tecrübeli ve en iddialı firmalarından biridir. Müşteri ve çözüme odaklı analitik yaklaşımları ile kalite kontrol sektörüne hizmet eden bir kuruluştur.

  • AOB TEST  bugüne dek yüzlerce laboratuvarın kurulmasında hizmet etmiş ve aktif rol almıştır.
  • AOB TEST  Yenilikleri ve gelişmeleri ve en son teknolojiyi sizlere sunar.
  • AOB TEST  kreatif bakış açısıyla ve sunduğu alternatif çözümler ile firmanıza Artı değer katmaktadır.
  • AOB TEST  firmanızı anlayabilecek en dogru iletişimi kurmayı, sizi sizin yerinize geçerek analiz etmeyi bilir.
  • AOB TEST  sektöründe mükemmel üstü işleri,mükemmel altı fiyatlarla firmanıza sunar.
  • AOB TEST  firmanızın işini ve işinizi ciddiye alır.

Firmamız laboratuvar test cihazları ve kalite kontrol cihazları ile alakalı ithalat ve imalat yapmaktadır. Firmamız bir çok sektörde satmış olduğu ürünler ile hizmet vermektedir, başlıca sektörlerin başlarında ; Metal,Boya, Demir Çelik, Aluminyum, Kalıp, Isıl işlem Uçak endüstri, havacılık,Üniversiteler, Araştırma Laboratuvarları, Kosgeb, TSE ve Tıbbi laboratuvarlardır.

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir, satış sonrası verdiğimiz destek satmış olduğumuz ürünleri daha cazip hale getirmektedir.Rekabetin yoğun olduğu ortamda pazarlama yapan firmanın sattığı ürünün arkasında durması en önemli konulardan biridir.

Firmamız TSE'den ve Sanayi Bakanlığından almış olduğu Satış sonrası Hizmet belgesi ile kalitemizi tarafımızdan belgelemektedir.

Mikroskop, Çekme Kopma Test Cihazı, Bakır İletkenlik Cihazı, Kül Fırını, Çentik & Darbe Test Cihazları, Hassas Teraziler, Sertlik Ölçme Cihazları, Dijital Mikroskop, Boya Test Cihazları..vb. Çözümleriniz için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

ANNOUNCEMENT


CONTACT

Tlf: 90 - 212 - 242 54 63        Mobil: 90 - 533 - 714 18 68        Fax: 90 - 212 - 242 59 43

E-Mail: info@aoblab.com

Adres: Büyükdere Mah.Bostan Sokak Yazgan Apt n2 d1 posta kodu 34453

Büyükdere -ISTANBUL -TÜRKİYE

 

Gönder
*Zorunlu Alanlar

Call Me